Kurşun, Alüminyum, Bakır, Titanyum

Kubbe Kaplama

Anahtar Kelimeler: Kubbe Kaplama, Bakır Kubbe Kaplama, Alüminyum Kubbe Kaplama, Kurşun Kubbe Kaplama, Titanyum Kubbe Kaplama, Kaplama, Cami Kubbe Kaplama, Kubbe

Kubbe Kaplama Çözümlerimiz için Bizimle İletişime Geçin!

CAMİ DEKORASYONLARI  / MUTEK YAPI KUBBE KAPLAMA

Mutek Yapı olarak sizlere alanında profesyonel ekibimizle Türkiye ve Dünya’nın her bölgesinde tarihi türbe, medrese, çeşme, şadırvan ve cami bakım ve onarım ve cami anahtar teslim projelerle hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin birinci tercih edilen, titiz ve deneyimli ustaları ile sektörde yer edinen, en iyi cami çalışmalarına imza atan firmamız ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 

Deneyimimiz, uzmanlığımız ve titiz işçiliğimizi sektörel ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek, birini kalite hizmet verme anlayışı ile öncelikle camilerimizin kalitesini gözetiyoruz.  Ahşap kaplama çalışmalarımızda camileriniz için en kaliteli ve güvenilir malzemeleri tedarik ediyor, uzun yıllar dayanıklı kubbe kaplama işleri yürütüyoruz.  Minare ve Kubbe yapımında Türkiye ve yurtdışında sektörün en iyi çalışmalarını ortaya çıkarıyoruz.

Cami Kubbe Kaplama
Kubbe Kaplama

Bilindiği üzere Osmanlı zamanında yön verilen Türk mimarisi, ana mekanda geometrik ve köşeli, üst yapıda kubbeye uygun olarak dairevi ve kürevi biçimleri anlayış içinde tatbik etmiş mekan içindeki dayanakları görünür hale getirdiği gibi dış payanda sistemi ile kubbe ağırlığını toprağa kadar götüren kademeli teşkilatı gerçekleştirmiştir.

KUBBE KAPLAMA MALZEME KALİTEMİZ

Kubbe kaplamasında kullandığımız malzemeler uzun yıllar dayanıklılığını koruru, dış etkenlere maruziyet sonucu bozulma, açılma yapmaz. Başka bir firma tarafından yapılmış ancak mukavemeti olmayan, açılmış, bozulmuş, çürümüş kubbe kaplama malzemelerinizi titizlikle yeniliyor ve onarıyoruz.

Cami Dekorasyonları / Mutek Yapı olarak montaj uygulamaları ile birlikte, cami kubbe kaplamaları için malzeme tedariğini de gerçekleştirmekteyiz. Cami kubbe kaplamasında kullanılan alüminyum, titanyum, kurşun vb. ürünleri bizden tedarik edebildiğiniz gibi, sipariş ettiğiniz ürünleri doğrudan size gönderimini güvenli şekilde yapmaktayız. Cami kubbe kaplamaları ile ilgili her türlü talebiniz için deneyimli personellerimize ulaşarak iletebilirsiniz.

Kubbe kaplama malzemesi olarak sizlere şeffaf hizmet vermekte, malzemelerin seçimi ve tedariği gibi bütün süreçlerde sizleri haberdar etmekteyiz. Camilerinize yakışacak en iyi kubbe kaplama malzeme ve mimarileri için sizlere rehberlik etmekteyiz.

Kubbe kaplama çalışmaları malzeme kalitesinin yanında, birinci sınıf işçilik gerektiren işlerdir. Cami Dekorasyonları/Mutek Yapı olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz başarılı projeler kubbe kaplamada birinci sınıf işçiliğimizin garantisidir. Kubbe kaplama çalışmalarında en kaliteli malzeme ile beraber, bağlantı elemanları, dolgu malzemeleri vb. kullanımına da azami ölçüde dikkat etmekteyiz. Kubbe Kaplama çalışmaları için yerinde keşif yaparak en iyi eseri ortaya çıkartıyoruz.

KUBBE KAPLAMA DIŞINDAKİ HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN…

Siz de cami kubbe kaplama işlerinizi güvenilir, birinci sınıf, deneyimli uzmanlara emanet etmek istiyorsanız tekliflerimiz için bizimle iletişime geçin. Kubbe kaplama, tekliflerimizle beraber camilerinizin diğer bütün işlerini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Pencere, nakkaş, kalem işi, sıva mozaik, alem, ahşap, çini, taş-mermer kaplama, halı, avize, minare imalat ve cami anahtar teslim projelerimize de göz atın.

Kubbe Kaplama işlerinde Türkiye’de 1 Numarayız.

Camilerinizin kubbe kaplama çalışmaları mimariye uygun şekilde, kusursuz öçlülerde, titizlikle yapılır. 

Galeri / Fotoğraflar

Kubbe Kaplama Çalışmalarımız

Fotoğrafların üstüne tıklayarak veya dokunarak büyütebilirsiniz.

Kubbe Kaplama işlerinde Türkiye'de 1 Numarayız.

Bütün Hizmetlerimiz

Cami çalışmalarınızda çözüm ortağınız olarak bütün yapı işlerinizi yapıyoruz.

× İletişim