Nakkaş / Kalemişi

Çalışmaları

Camilerinizin her türlü nakkaş / kalemişi çalışmaları, mimariye uygun şekilde, kusursuz ölçülerde, titizlikle ve eşsiz görünümle yapılır. 

NAKKAŞ, KALEM İŞİ

Cami, İslam dininin önemli bir yapı taşıdır ve nakkaşlık ise cami ve benzeri yapılarda görsel açıdan zenginleştirme amacıyla yapılan bir sanattır. Bu nedenle, cami için nakkaş ve kalem işi hizmetimiz, cami yapılarının görsel açıdan daha zengin hale getirilmesi amacıyla yapılmaktadır.

Nakkaş ve kalem işi hizmetimiz, cami ve islami yapılarının duvarları ve tavanları üzerine özel olarak tasarım yapılarak, nakkaşlık sanatının teknikleriyle gerçekleştirilmektedir. Nakkaş ve kalem işinin nasıl yapılacağı konusunda, öncelikle tasarım aşamasında müşterilerimizle birlikte çalışılır ve onların istekleri doğrultusunda tasarım oluşturulur. Daha sonra tasarım üzerine kalem işi yapılarak, cami yapısının duvarlarına ve tavanına uygulanır. Bu hizmet, kalem işi ve nakkaşlık sanatının ustalık gerektiren bir iştir ve zaman alır. Ancak, sonuç olarak ortaya çıkan proje, müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya ve cami yapılarının görsel açıdan zenginleşmesine yardımcı olmaya yöneliktir.

NAKKAŞ, KALEM İŞİ MALİYETİ

Nakkaş kalem işi hizmetimizin maliyeti, projenin büyüklüğü ve detaylarına göre değişiklik gösterir. Örneğin, daha küçük projeler daha düşük maliyetlerle tamamlanabilirken, daha detaylı ve büyük projeler daha yüksek maliyetlerle tamamlanabilir. Nakkaş ve kalem işi hizmetimiz, farklı tür cami yapılarında ve benzeri yapılarda kullanılabilecek bir hizmet olup, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarımlar oluşturularak gerçekleştirilir.

Nakkaş ve kalem işi hizmetimizi talep etmek için,  bize e-posta göndererek, bizi telefonla arayarak veya sosyal medya hesaplarımız üzerinden iletişim kurarak talepleriniz hakkıda bilgilendirebilirsiiz.

Nakkaş ve kalem işi hizmetimizin detayları hakkında daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimize, hizmetimizin nasıl yapıldığı, hangi aşamaların içerdiği ve hangi malzemelerin kullanıldığı gibi soruları yanıtlayabiliriz. Bu bilgiler, müşterilerimizin camilerde nakkaş ve kalemişi hizmetimiz hakkında daha detaylı bir fikir sahibi olmalarına yardımcı olacaktır.

Nakkaş, kalem işi örnek projeler

Nakkaş, kalem işi hizmetimizin sonuçları, projenin büyüklüğüne ve detaylarına göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak, projelerimizin ne kadar zamanda tamamlandığı, hangi tür detayların dikkate alındığı ve müşterilerimizin memnuniyet düzeyleri gibi bilgileri paylaşarak, siz değerli müşerilerimize bir fikir verebiliriz. Örnek çalışmalarımıza aşağıdaki galeriden ulaşabilirsiniz.

Her türlü cami ve nakkaş projelerinde deneyimimiz yurt içi ve yurt dışı farklı kültürlerden bulunmaktadır. 

Cami ve islami yapılar için nakkaş ve kalem işi çalışmalarımızda yeni tasarım fikirleri üreterek, cami yapılarının görsel açıdan zenginleştirilmesine yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. 

Galeri / Fotoğraflar

Nakkaş / Kalemişi Çalışmalarımız

Fotoğrafların üstüne tıklayarak veya dokunarak büyütebilir, daha ayrıntılı görüntüleyebilirsiniz.

Bütün Hizmetlerimiz

Cami çalışmalarınızda çözüm ortağınız olarak bütün yapı işlerinizi yapıyoruz.

× İletişim